WYSIWYG Web Builder
Copyright C 2013 by Antonina Czepkiewicz
All Rights reserved

Telefon: +48 601 63 20 23

E-Mail: tosia210@poczta.onet.pl
Witamy na naszej stronie!
OFERTA

Kategorie cen koni:
Kategoria A - do 5000 euro
Kategodia B - od 5000-10 000 euro
Kategoria C- powyżej 10 000  euro

 
Kliknij na zdjęcie żeby zobaczyć galerię
NA SPRZEDAŻ

Leroy's Kiss SP
Urodzony: 17.05.2018
Matka: DKF's Poison Kiss
Ojciec: Buster's Fair Leroy
Maść: kary z gwiazdką i skarpetką na lewej tylnej nodze

Imprintingowany. Leroy jest bardzo kontaktowy, zrównoważony i posłuszny. Jest zawsze pierwszym koniem który przychodzi do ludzi (nie karmimy koni z ręki). Ufny i grzeczny.
Wykastrowany w wieku 9 miesięcy. Zna wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, regularnie odrobaczany, werkowany i szczepiony. Wychowuje się na pastwiskach ze stadem koni w różnym wieku. Cały rok na zewnątrz od urodzenia. Leroy będzie sporym koniem jak na TWH, około 155-160 cm. Obecnie ma około 150 cm. Jest kary (posiada badania na maść), ale latem trochę płowieje.
Posiada wpis do księgi stadnej koni TWH potwierdzony certyfikatem, polski paszport oraz chip. Matką Leroya jest utytułowana klacz m.in 1 m-ce na Mistrzostwach Europy w klasie koni 2-latnich. 3-krotna vice champion Europy w klasach Model i Halter. Dziadek ze strony matki to Mistrz Świata koni TWH utytułowany jeszcze w USA i sprowadzony do Holandii. Ojciec Leroya to ojciec wielu ogierów i klaczy hodowlanych. Jego potomkowie zdobyli ogromną ilość tytułów Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Niemiec.
Leroy w przyszłości będzie dobrym koniem terenowym, czy wystawowym, wykazuje naturalne, dobre chody flat walk i running walk - chody dodatkowe koni TWH. Nada się zarówno dla mężczyzny, kobiety czy dziecka. Odważny, nie boi się maszyn, wszelkich pojazdów, hałasów ani innych zwierząt.
Leroy ma bliznę po wyleczonej ranie od skaleczenia na lewej tylnej nodze. Blizna nie wymaga leczenia, nie ma wpływu na użytkowanie konia w przyszłości. Wystawiam pisemną gwarancję, że noga jest w pełni sprawna.

Kategoria cenowa: A
 
Rodowód. Kliknij aby powiększyć.