WYSIWYG Web Builder
Copyright C 2013 by Antonina Czepkiewicz
All Rights reserved

Telefon: +48 601 63 20 23

E-Mail: tosia210@poczta.onet.pl
Witamy na naszej stronie!
Jak to się  zaczęło ?...
...W 2007 roku do naszej małej stajni trafił pierwszy koń. Ponieważ po prostu chcieliśmy mieć konie, kryterium wyboru było jedynie to aby był zdrowy i w miarę spokojny, najlepiej chodzący już pod siodłem. Dla tego jednego konia trzeba było dokupić towarzystwo więc po dwóch tygodniach trafił do nas drugi koń. Potem trzeci. Nasze wymagania wobec koni wzrosły i postanowiliśmy zająć się oprócz utrzymywaniem ich także szkółką jeździecką, którą niestety z wielu powodów prowadziliśmy tylko przez jeden sezon. Pozostała hodowla. Szukaliśmy alternatywy, czegoś czego jeszcze nie ma w Polsce lub co jest mało znane, ale może się takie stać. Szukając niszowej rasy.
Odkryliśmy wspaniałą rasę koni która nami zawładnęła wszystkimi swoimi zaletami. Rasa ta to Tennessee Walking Horse. Zostaliśmy drugą w Polsce stajnią, która weszła w posiadanie Walkera. Od tej jednej karej klaczy chcemy powiększać naszą hodowlę o kolejne konie TWH.
Serdecznie zapraszamy do poznania tej niezwykłej pod każdym względem rasy! Z wielką przyjemnością opowiemy Państwu o niej, pokażemy jej zalety a także wady, których według nas nie ma :) Zorganizujemy również przejażdżkę w siodle, abyście mogli się Państwo przekonać, że jazda konna nie wymaga dużego wysiłku i może być tylko czystą przyjemnością, bez obolałej pupy i obaw o upadek. To doprawdy niezwykłe uczucie!
W przyszłości chcielibyśmy organizować rajdy jedno i kilkudniowe na koniach TWH, aby  każdy mógł poznać je jak najlepiej.


Do prowadzenia stajni upoważniają nas:

Wykształcenie techników rolników
Trener specjalista gaited horses, trener - wykładowca imprintingu w JNBT Horsmanship Academy - największej szkoły jeździectwa w Polsce.
Instruktor rekreacji ruchowej ze spec. jeździectwo
Szkoła Lekkości Philipe Karl poziom 1 (instruktor Veronika Buhn)
Student Uniwersytetu Pro Hipiko Bono
Kliniki i konsultacje z Joe Turner (Rocky Moutain Horsmanship)
Członek Związku Hodowców Koni Tennessee Walker TWHBEA
Sędzia towarzyskich zawodów trail i horse agility
Komisarz Bridles Baltic Cup Sopot 2014
Sędzia na "Myśląc o Koniu" 2015
Sędzia główny na "Myśląc o Koniu" 2016